Oryginalny Rival Megagun zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Rival Star Hero Ascending Earth

Wydawa Degica Games wraz ze studiem Spacewave Software ujawnili dzisiaj dokładną datę premiery shoot’em upa Rival Megagun. W najnowszy tytuł od kanadyjskiego studia na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC zagramy już pod koniec tego miesiąca, 29 listopada. Twórcy z okazji ogłoszenia udostępnili nowy zwiastun produkcji, który zobaczycie poniżej.

Podczas rozgrywki będziemy mieli do czynienia z formułą przypominającą Puyo Puyo Tetris. Rival Megagun, będąc nastawiony przede wszystkim na rywalizację w trybie dla dwóch graczy, online lub lokalnie, skupi się na mechanice zasypywania ekranu rywala przeciwnikami po naładowaniu specjalnego paska oraz różnego rodzaju przeszkodami po zniszczeniu atakujących nas przeciwników. Mimo nastawienia na wyjątkowo oryginalną mechanikę jak na shoot’em upa, w grze nie zabraknie również tradycyjnego trybu arcade dla pojedynczego gracza, więc tytuł zaoferuje wszystkie niezbędne tryby rozgrywki.

Rival Megagun – Najnowszy zwiastun:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów