Resonance of Fate 4K/HD Edition na PlayStation 4 otrzyma w Japonii pudełkowe wydanie i edycję kolekcjonerską

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Resonance Of Fate 2

Wydawca Arc System Works zapowiedział dzisiaj w Japonii nie lada niespodziankę dla fanów Resonance of Fate. Jedna z najbardziej unikalnych produkcji od studia tri-Ace już w grudniu tego roku otrzyma standardowe pudełkowe wydanie, wycenione na $44,99 i edycję kolekcjonerską za $74,99.

W skład bogatszej edycji wejdzie m.in. 54 stronnicowy art book, ściezka dźwiękowa na dwóch płytach CD oraz unikalne pudełko. Warto przy tym zaznaczyć, że oba wydania będą zawierać angielski język, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by dodać je do swojej kolekcji. Zdjęcia obu wersji zobaczycie w galerii załączonej poniżej.

Resonance of Fate po raz pierwszy zadebiutowało na konsoli PlayStation 3 i Xbox 360. Tytuł na tle pozostałych JRPG-ów wyróżniał się m.in. oryginalnym turowym systemem walki, stylistyką, nastawieniem na starcia za pomocą pistoletów i karabinów, zakręconym ulepszaniem broni oraz bardzo wysokim poziomem trudności.

Resonance of Fate 4K / HD Edition – Galeria:

Resonance of Fate 4K / HD Edition – Zwiastun:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów