Resident Evil 7 w programie Xbox Play Anywhere

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę

Jak poinformował wczoraj na Twitterze Phil Spencer, Resident Evil 7 (nasze wrażenia z dema) zostanie wydany w programie Xbox Play Anywhere, 24 stycznia 2017. Oznacza to tyle, że kupując edycję cyfrową gry w Sklepie Xbox lub Windows, gracze otrzymają jednocześnie dostęp do wersji gry na konsolę Xbox One, oraz na Windows 10 (PC).

Program obejmuje również złożone już zamówienia przedpremierowe. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych tytułów Xbox Play Anywhere, gracze mogą przenosić pomiędzy Xbox One i Windows 10 postęp w najnowszym Resident Evil, jak również zakupione dodatki (w tym przepustki sezonowe, elementy odblokowane w grze itp.), punkty Gamerscore i osiągnięcia, by kontynuować rozgrywkę na dowolnej platformie. Więcej o programie Xbox Play Anywhere można przeczytać tutaj.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów