Red Dead Redemption, Gears of War 2 i kilka innych tytułów zasiliło bibliotekę Xbox One X Enhanced

Zobacz porównanie graficzne z Xbox 360 i Xbox One X.

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Microsoft ogłosił dzisiaj, że gry Gears of War 2, Red Dead Redemption, Portal 2, Sonic Generations, Darksiders i Star Wars: The Force Unleashed, dostępne we wstecznej kompatybilności, otrzymają specjalne wsparcie dla konsoli Xbox One X.

Gears of War 2 jak i pozostałe produkcję, które zasiliły coraz bogatsza bibliotekę Xbox One X Enhanced, działają na najnowszej platformie Microsoftu w rozdzielczości 4K. Poprawiono także płynność animacji i ostrość tekstur. Efekt jest rewelacyjny i w przeciągu trwania ósmej generacji, byliśmy świadkami premier wielu remasterów, których jakość odświeżenia nie robiła, aż takiej różnicy w porównaniu do pierwotnej wersji.

Poniżej prezentujemy porównania graficzne z gier Gears of War 2, Red Dead Redemption i Portal 2 na konsolach Xbox 360 i Xbox One X.

Porównanie graficzne Red Dead Redemption – Xbox 360 vs Xbox One X

Porównanie graficzne Gears of War 2 – Xbox 360 vs Xbox One X

Porównanie graficzne Portal 2 – Xbox 360 vs Xbox One X

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów