Control będzie działać w 4K na Xbox One X

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Control
Control

Control po raz pierwszy zobaczyliśmy podczas ubiegłorocznych targów E3 i w tamtym momencie nie było czego możemy się spodziewać po grze pod względem technicznym

Teraz wiemy, że najnowsza gra Remedy Entertainment zapewni rozdzielczość 4K, przynajmniej na Xboksie One X. Wszystko za sprawą strony gry na Amazonie, gdzie na grafice widnieje napis 4K i HDR, podczas gdy w sklepie Microsoft jest jedynie dopisek Xbox One X Enhanced.

Control Okładka

Samo studio 505 Games potwierdziło, że Control rzeczywiście zapewni rozgrywkę ]rozdzielczości 4K, jeżeli uruchomimy grę na najmocniejszej konsoli na świecie.

Akcja najnowszej produkcji Remedy rozgrywać się ma w tym samym uniwersum co Quantum Break. Naszym zadaniem będzie kontrola na agencją, której główna bohaterka jest dyrektorem. Zrezygnowano z science fiction i skupiono się na mistycyzmie w bardziej przystępnym przedziale czasowym.

Control zadebiutuje 27 sierpnia bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: https://www.windowscentral.com/control-runs-4k-resolution-xbox-one-x

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów