Red Dead Redemption 2 wciąż najlepiej sprzedającą się grą i z kolejnym rekordem

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Red Dead Redemption 2

Nie mogło być inaczej. Świat oszalał na punkcie gry Red Dead Redemption 2, która rozchodzi się jak świeże bułeczki. Produkcja Rockstar Games już drugi raz z rzędu znalazła się na szczycie cotygodniowej listy najchętniej kupowanych gier w Wielkiej Brytanii. Nim komuś przyjdzie do głowy pomysł, że nie było w zeszłym tygodniu wielkich konkurentów w postaci nowości, to uprzedzam, że jest to słaby argument. Red Dead Redemption 2 jest bowiem najlepiej sprzedającą się grą w tym roku w drugim tygodniu od premiery. Raczej nie zapowiada się by któraś z listopadowych i grudniowych nowości mogła ten wynik pobić.

Na drugim miejscu notowania znalazło się Call of Duty: Black Ops 4, a pierwszą trójkę zamyka FIFA 19. W pierwszej dziesiątce znalazły się jeszcze dwie zeszłotygodniowe premiery: Lego Harry Potter Collection na miejscu 8 oraz Football Manager 2019 na miejscu 9. Switchowy port Diablo 3: Eternal Collection znalazł się na 15 miejscu notowania, a Call of Cthulhu dopiero na 27 miejscu.

Top 10 najlepiej sprzedających się gier w zeszłym tygodniu w UK:

  1. RED DEAD REDEMPTION 2
  2. CALL OF DUTY: BLACK OPS 4
  3. FIFA 19
  4. FORZA HORIZON 4
  5. MARVEL’S SPIDER-MAN
  6. ASSASSIN’S CREED ODYSSEY
  7. CRASH BANDICOOT N.SANE TRILOGY
  8. LEGO HARRY POTTER COLLECTION
  9. FOOTBALL MANAGER 2019
  10. MARIO KART 8 DELUXE

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów