Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Red Dead Redemption 2 – materiał porównujący wersję PC z Xbox One X

Premiera Red Dead Redemption 2 na PC zbliża się wielkimi krokami. Wielu graczy zaciera już zapewne ręce i nie może doczekać się, aż ujrzy wirtualny Dziki Zachód w pełnej krasie. Wszyscy są ciekawi, jak mocno pod względem oprawy wizualnej wersja na komputery osobiste, będzie różnić się od tego, co obserwowaliśmy rok temu na konsolach.

YouTuber o pseudonimie Cycu1 opublikował materiał wideo, prezentujący różnice PC-towej wersji względem konsoli Xbox One X.

Przyznać trzeba, że gra na sprzęcie Microsoftu prezentuje się naprawdę dobrze i nie odstaje za bardzo od wersji na PC. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ Rockstar stworzył jedną z najładniejszych gier generacji.

Widać jednak w niektórych elementach wyższość PC nad konsolami. Szczególnie w przypadku odległości rysowani obiektów. Na uwagę zasługuje również ilość detali, a także nieco bardziej naturalne oświetlenie.

Przypomnijmy także, że na początku miesiąca poznaliśmy wymagania sprzętowe najnowszej produkcji twórców serii Grand Theft Auto.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na komputerach osobistych 5 listopada. Tytuł będzie dostępny na platformach Rockstar Games Launcher oraz Epic Games Store. Dopiero w grudniu produkcja trafi na Steama.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement