Red Dead Redemption 2 – materiał porównujący wersję PC z Xbox One X

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.

Premiera Red Dead Redemption 2 na PC zbliża się wielkimi krokami. Wielu graczy zaciera już zapewne ręce i nie może doczekać się, aż ujrzy wirtualny Dziki Zachód w pełnej krasie. Wszyscy są ciekawi, jak mocno pod względem oprawy wizualnej wersja na komputery osobiste, będzie różnić się od tego, co obserwowaliśmy rok temu na konsolach.

YouTuber o pseudonimie Cycu1 opublikował materiał wideo, prezentujący różnice PC-towej wersji względem konsoli Xbox One X.

Przyznać trzeba, że gra na sprzęcie Microsoftu prezentuje się naprawdę dobrze i nie odstaje za bardzo od wersji na PC. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ Rockstar stworzył jedną z najładniejszych gier generacji.

Widać jednak w niektórych elementach wyższość PC nad konsolami. Szczególnie w przypadku odległości rysowani obiektów. Na uwagę zasługuje również ilość detali, a także nieco bardziej naturalne oświetlenie.

Przypomnijmy także, że na początku miesiąca poznaliśmy wymagania sprzętowe najnowszej produkcji twórców serii Grand Theft Auto.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na komputerach osobistych 5 listopada. Tytuł będzie dostępny na platformach Rockstar Games Launcher oraz Epic Games Store. Dopiero w grudniu produkcja trafi na Steama.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów