Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Red Dead Redemption 2 trafi na PC! Znamy datę premiery!

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 trafi na komputery osobiste. Najnowsza produkcja studia Rockstar Games zadebiutuje na wspomnianej platformie już 5 listopada!

Deweloperzy zapowiedzieli, że PC-towa wersja otrzyma kilka zmian względem swojego konsolowego pierwowzoru.

Ponadto twórcy poinformowali również, że gracze, którzy złożą zamówienie przedpremierowe za pośrednictwem launchera Rockstar Games, otrzymają cyfrowe dodatki do trybu wieloosobowego oraz kampanii dla jednego gracza.


To jednak nie koniec gratisów. Po złożeniu pre-ordera, użytkownicy otrzymają także możliwość pobrania dwóch gier firmy Rockstar z poniższej listy zupełnie za darmo.

  • Grand Theft Auto III
  • Bully: Scholarship Edition
  • Grand Theft Auto: Vice City
  • L.A. Noire: The Complete Edition
  • Grand Theft Auto: San Andreas
  • Max Payne 3: The Complete Edition

Warto również dodać, że tytuł dostępny będzie nie tylko za pośrednictwem Rockstar Games Launcher, ale także w sklepie Epic Games i Steam. Należy jednak podkreślić, że na ostatnią z wymienionych platform produkcja trafi dopiero w grudniu.

Przypomnijmy, że Red Dead Redemption 2 zadebiutowało pierwotnie 26 października ubiegłego roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement