RANKING: Najlepsze 5 gier 2016 roku w kategorii wyścigi/sportowe

najlepszegry2016

Przyszła pora na kolejną listę gier z ostatnich dwunastu miesięcy. Tym razem ograniczyliśmy się do najlepszych naszym zdaniem produkcji sportowych i wyścigowych 2016 roku. Choć tytułów tego typu nie było w tym roku zbyt wiele i głównie otrzymaliśmy kolejne odsłony sprawdzonych serii, to wybór Top 5 nie był wcale łatwy. Tak więc, oto pięć najlepszych gier w kategorii wyścigi/sportowe jakie ukazały się w 2016 roku według Gamerweb.pl.

5. Steep (PC, PS4, XONE)

steep e1472476933512

Robert: Ubisoft pomimo tej całej niechęci rzeszy graczy do siebie, czasami potrafi bardzo miło nas zaskoczyć. Tak też było i tym razem w przypadku Steep. Ten zręcznościowy symulator sportów ekstremalnych zrobił niemałe wrażenie podczas pierwszych zapowiedzi. Niestety jego premiera przeszła bez większego echa. A szkoda, bo Steep z pewnością zasługuje na uwagę. Chociażby z powodu naprawdę ciekawej rozgrywki i prześlicznych widoków. Jeśli ktoś jest fanem sportów zimowych, to ten tytuł powinien być dla niego łakomym kąskiem.

4. F1 2016 (PC, PS4, XONE)

F1 2016 3

Recenzja (PS4)

Kamil: F1 2016 to najlepsze licencjonowane wyścigi w tym roku, choć z pewnością nie dla każdego. Miłośnicy wciśniętego do podłogi pedału gazu oraz krótkich sesji, mogą się nie odnaleźć. Ta gra jest jak FIFA, by czerpać radość z obcowania z nią, należy na nią poświęcić sporo czasu. F1 2016 to symulator bliski ideału – wymagający, pięknie wyglądający oraz posiadający rewelacyjny i niezwykle bogaty tryb kariery.