Rainbow Six: Siege – szczegóły Operacji Para Bellum na nowym materiale wideo

Rainbow Six Siege Operacja Para Bellum
Rainbow Six Siege Operacja Para Bellum

Firma Ubisoft udostępniła nowy materiał wideo, na którym przedstawione zostały szczegóły dotyczące Operacji Para Bellum. Nadchodzący dodatek wprowadzi do gry nową mapę o nazwie Villa, a także dwóch nowych operatorów. Będą nimi Alibi oraz Maestro. Na przedstawionym materiale widzimy fragmenty rozgrywki, a twórcy przybliżają nam umiejętności nowych postaci.

Alibi posiadać będzie niezwykle oryginalne wabiki. Jej gadżet będzie wyświetlał hologram postaci, dzięki czemu nasi oponenci, mogą się nabrać na naszą sztuczkę, otworzyć ogień i zdradzić swoją pozycję na mapie. Natomiast Maestro wyposażony będzie w specjalne kamery, które pozwalają widzieć wrogów przez zasłony dymne. Ponadto są  kuloodporne i śmiercionośne, ponieważ mogą wystrzeliwać wiązki laserowe, raniące naszych przeciwników.

Operacja Para Bellum trafi na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One już w czerwcu. Od 22 maja będzie możliwość przetestowania nadchodzącego dodatku na serwerach testowych, które dostępne są jedynie dla posiadaczy PC-tów.

Rainbow Six: Siege – materiał przedstawiający Operację Para Bellum