Rainbow Six: Siege – odbierzcie świąteczny prezent od twórców

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Rainbow Six Siege

Co prawda święta Bożego Narodzenia mamy już za sobą, jednak to nie koniec prezentów. Twórcy Rainbow Six Siege podzielili się za pomocą Twittera świetną informacją. Wszyscy gracze, którzy zalogują się do gry do 1 stycznia 2019 roku, będą mogli odblokować jednego Operatora za darmo.

Co z graczami, którzy posiadają już wszystkie dostępne postacie? Najbardziej zagorzali  fani produkcji Ubisoftu również mogą liczyć na świąteczny prezent, w postaci 25 tysięcy punktów rozgłosu. Jest to równowartość kwoty, którą trzeba wydać na odblokowanie nowego Operatora.

Rainbow Six : Siege zadebiutowało w grudniu 2015 roku na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy cały czas wspierają oraz rozwijają swoją produkcję, dodając nowe mapy oraz Operatorów. Ostatnie rozszerzenie, zatytułowane Wind Bastion, trafiło do graczy na początku grudnia tego roku. Do gry, podobnie jak w przypadku wcześniejszych aktualizacji, trafili nowi Operatorzy oraz mapy.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów