R-Type Dimensions EX z dokładną datą premiery na Nintendo Switch i PC

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
R Type

Zapowiedziane we wrześniu tego roku R-Type Dimensions EX otrzymało dzisiaj dokładną datę premiery od wydawcy Tozai Games. Klasyczny shoot-em na konsoli Nintendo Switch i PC zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu, 28 listopada. R-Type Dimensions pierwotnie na rynku zadebiutowało w 2009 roku na PlayStation 3 i Xbox 360 i zaoferowało graczom osiem etapów z R-Type oraz sześć z R-Type II.

Obie części były grywalne zarówno w klasycznej oprawie 2D, jak i w zupełnie nowej wersji 3D. Tytuł posiadał również opcję płynnego przełączania między nimi podczas rozgrywki. Wśród nowości gracze mogli znaleźć także tryb Infinite Mode, umożliwiający grę z niekończącą się liczbą żyć oraz tryb kooperacji. Studio Tozai Games przy zapowiedzi portów potwierdziło, że na Nintendo Switch w trybie CO-OP bez problemu będziemy mogli grać na dwóch rozdzielonych Joy Conach. Najnowszy zwiastun produkcji opisujący wszystkie nowości zobaczycie poniżej.

R-Type Dimensions EX – Najnowszy zwiastun:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów