R-Type Dimensions EX w przyszłym tygodniu trafi na PlayStation 4

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
R Type

R-Type Dimensions EX wydane pod koniec listopada na konsoli Nintendo Switch i PC wkrótce zadebiutuje na kolejnej platformie. Wydawca Tozai Games poinformował, że ten klasyczny shoot’em up pojawi się na PlayStation 4 już w przyszłym tygodniu, 19 grudnia.

R-Type Dimensions pierwotnie na rynku zadebiutowało w 2009 roku na PlayStation 3 i Xbox 360 i zaoferowało graczom osiem etapów z R-Type oraz sześć z R-Type II. Obie części były grywalne zarówno w klasycznej oprawie 2D, jak i w zupełnie nowej wersji 3D.

Tytuł posiadał również opcję płynnego przełączania między nimi podczas rozgrywki. Wśród nowości gracze mogli znaleźć także tryb Infinite Mode, umożliwiający grę z niekończącą się liczbą żyć oraz tryb kooperacji. Najnowszy zwiastun produkcji zobaczycie poniżej.

R-Type Dimensions EX – Najnowszy zwiastun:

Źródło: https://gematsu.com/2018/12/r-type-dimensions-ex-coming-to-ps4-on-december-19

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów