Quantic Dream zapowiedziało Detroit: Become Human

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Quantic Dream, twórcy Heavy Rain, wielkiego ekskluzywnego hitu na PlayStation 3 wreszcie zapowiedzieli swój nowy nowy projekt. Gra zatytułowana Detroit: Become Human przeniesie nas w świat przyszłości, do miasta które z kolebki amerykańskiej motoryzacji przeobrazi się w głównego producenta sztucznej inteligencji.

W pierwszym zwiastunie poznajemy Karę, androida, który zmaga się z poczuciem wyalienowania i pustki. Dziewczyna odczuwa tak jak żywa istota, dlatego pragnie by ją i jej podobnych traktowano tak samo jak istoty ludzkie.

Zwiastun został stworzony na silniku gry, co pozwala nam przypuszczać, że grafika w finalnym produkcie nie straci zbyt mocno na urodzie. Zresztą wcześniejsze projekty Quantic Dream, od strony wizualnej zawsze prezentowały się rewelacyjnie, dlatego jedyne o co pozostaje nam się martwić, to czy historia, którą  David Cage nam zafunduję, spełni nasze ogromne oczekiwania.

Detroit: Become Human zadebiutuje wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów