Quantic Dream zdradza daty premier swoich tytułów w Epic Games Store. Świetne ceny w przedsprzedaży

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Qd Games Epic Games Store
Qd Games Epic Games Store

Quantic Dream ogłosiło dzisiaj oficjalne daty premier na PC swoich trzech największych hitów. Mowa oczywiście o dotąd dostępnych wyłącznie na konsolach Sony: Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze i Detroit: Become Human. Tytuły będzie można zakupić tylko w Epic Games Store, mało tego są dostępne obecnie w przedsprzedaży w bardzo atrakcyjnych cenach. Już na około miesiąc przed premierą gracze będą mogli zapoznać się z darmową, obszerną wersją demonstracyjną każdej gry.

Guillaume de Fondaumière, współzałożyciel Quantic Dream nie kryje radości, że twórczość dewelopera w końcu zadebiutują na PC:

Wprowadzenie ostatnich trzech interaktywnych dramatów na platformę PC umożliwi nowym widzom doświadczenie tego, czym są gry Quantic Dream. Dzięki wersjom demo, gracze będą mieli okazję na własne oczy przekonać się jak dużo ciężkiej pracy i poświęcenia włożyliśmy w stworzenie naszych ukochanych tytułów w wersji na PC. Dla tych, którzy nigdy nie grali w tytuł Quantic Dream będzie to doskonała okazja, aby doświadczyć wyjątkowości naszych gier.

Demo Heavy Rain będzie dostępne dla graczy od 24 maja 2019 roku, a pełna wersja gry będzie miała premierę 24 czerwca. Jej cena wyniesie 69 zł, lecz nie warto zwlekać, gdyż  gra już dzisiaj jest dostępna w promocyjnej cenie 29 zł.

Demo The Beyond: Dwie Dusze będzie dostępne 27 czerwca 2019 roku a premiera gry nastąpi 22 lipca. Wersja demonstracyjna Detroit: Become Human, czyli najnowszej gry francuskiego dewelopera pojawi się pod koniec lata tego roku. Gra zadebiutuje ostatecznie jesienią i będzie kosztować około 150 zł.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów