Pudełkowe wydanie Hollow Knight anulowane

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.
Hollow Knight

Wydawca Skybound Games poinformował za pomocą twittera, że pudełkowe wydanie Hollow Knight, zapowiedziane w sierpniu tego roku, zostało anulowane. Dokładne przyczyny podjęcia takiej decyzji nie zostały ujawnione. Studio Team Cherry na swojej oficjalnej stronie chwilę po pojawieniu się tej informacji także wystosowało odpowiednią wiadomość, w której możemy przeczytać:

Z przykrością informujemy o odwołaniu fizycznych kopii Hollow Knight i naszej współpracy z Skybound Games.

Jako 3-osobowa ekipa nadal intensywnie produkująca Hollow Knight, wprowadzenie gry w przestrzeń handlową (nawet przy rozległej pomocy Skybound) okazało się bardziej pracochłonne, niż mogliśmy sobie wyobrazić.

W przyszłości będziemy badać inne sposoby dostarczania fizycznych wersji Hollow Knight, choć prawdopodobnie w mniejszych ilościach.

Chcielibyśmy podziękować firmie Skybound za niesamowite możliwości, które zapewnili, a także za ich profesjonalizm i entuzjazm na całej drodze.

Planowaliście zakup pudełkowego Hollow Knight?

Hollow Knight – Wpis od Skybound Games:

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Pies pisze:

    Trochę szkoda bo marzyłem o fizycznej wersji na mojej półeczce.

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów