Hollow Knight, Hitman oraz 7 Days to Die w listopadowym Humble Bundle

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Humble Monthly
Humble Monthly

Poznaliśmy listopadowe Humble Monthly Bundle. Gracze za jedyne 12 dolarów mogą otrzymać porcję świetnych tytułów na PC. W pakiecie znajdują się klucze Steam do takich hitów jak Hollow Knight, Hitman: Sezon 1 oraz 7 Days to Die. Wartość wszystkich gier wynosi 348 zł.

Hollow Knight to dwuwymiarowa platformówka, która od czasu swojego debiutu na PC w 2017 roku, doczekała się portów na wszystkich wiodących platformach. Hitman z 2016 roku to najnowsza odsłona przygód Agenta 47. Gra pomimo kontrowersyjnego wydania w epizodycznej formie, zebrała niezłe oceny od recenzentów. 7 Days to raczej najmniej smakowity kąsek z całej trójki. Akcja survivalu osadzona została w otwartym świecie opanowanym przez zombie. Tytuł zadebiutował pod koniec 2013 roku w Early Access i do dziś nie ukazała się w pełnej wersji.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów