PUBG trafi na PlayStation 4

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
PUBG

PUBG był początkowo dostępny wyłącznie na PC w ramach wczesnego dostępu, a nieco później grę zapowiedziano na konsolę Xbox One. Sam Microsoft trzymał pieczę nad wczesnym dostępem i pomagał autorom gry w jej optymalizacji pod swoją platformę.

Niedawno gra wyszła z wczesnego dostępu i PlayerUnknown’s Battlegrounds w wersji 1.0 jest obecnie dostępne w finalnej wersji na Xboksie. Teraz prawdopodobnie gra pojawi się na PlayStation 4.

Pubg Ps4 Release 01 768x207

W początkowych fazach prac nad PUBG autorzy brali pod uwagę Sony, ale Japończycy nie chcieli mieć nic wspólnego z nieukończoną grą, więc ta nie pojawiła się na ich konsoli. Pomimo świetnego doświadczenia Sony w kwestii beta testów, nie było mowy o wydaniu PlayerUnknown’s Battlegrounds w ramach wczesnego dostępu.

Teraz pojawiło się światełko w tunelu, ponieważ gra została dodana do koreańskiej agencji podobnej do PEGI. Na razie dostała tylko rangę wiekową, ale wydaje mi się, że z biegiem czasu możemy spodziewać się zapowiedzi i wydania gry na konsole z rodziny PlayStation 4.

Bylibyście zainteresowani PlayerUnknown’s Battlegrounds, czy gra już nie cieszy się waszym zainteresowaniem?

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów