Znamy datę premiery PUBG na PlayStation 4

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Sony podało nareszcie oficjalną datę premiery PlayerUnknown’s Battlegrounds na konsoli PlayStation 4. Popularna produkcja battle royale trafi na platformę Sonu już 7 grudnia. Gra zadebiutuje w wersji fizycznej oraz cyfrowej i wyceniona została na 30 dolarów. Oprócz tego w wersji cyfrowej będzie można zakupić dwie bogate edycje: Survivor (50 dolarów) oraz Champion (60 dolarów), zawierające oprócz gry przepustkę Vikendi Event oraz odpowiednią ilość G-Coinów i BP.

PUBG będzie zawierał trzy kultowe mapy – Erangel, Miramar i Sanhok oraz nową śnieżną lokacją, która tej zimy trafi na wszystkie platformy.

Wszyscy gracze, którzy złożą zamówienie przedpremierowe (niezależnie od wersji), otrzymają ekskluzywną cyfrową skórkę wzorowaną na Nathanie Drake’u z Uncharted 3, placka Ellie z The Last of Us oraz charakterystyczny avatar.

Gra Playerunknown’s Battlegrounds zadebiutowała pierwotnie na PC w grudniu 2017 roku i z miejsca stała się globalnym hitem. W wrześniu produkcja trafiła na konsolę Xbox One. 

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów