PS Plus październik 2019 – darmowe gry już dostępne do pobrania

PlayStation Plus
PlayStation Plus

Gry z październikowej rozpiski PlayStation Plus są już dostępne za darmo dla posiadaczy subskrypcji. W tym miesiącu Sony udostępniło dwie produkcje The Last of Us Remastered oraz MLB The Show 19. Dodacie je do swojego konta klikając tutaj.

Gry The Last of Us raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Produkcja przenosi nas do świata, w którym ludzkość praktycznie wyginęła przez pasożytniczego grzyba. Pośród całego tego chaosu znajduje się dwóch bohaterów Joel i Ellie. Starszy przemytnik i bystra dziewczyna, ruszają w podróż przez całą Amerykę, aby stworzyć antidotum na nieznaną chorobę.

Gra jest idealna dla tych, którzy cenią świetne historie. Na pewno nie jest to produkcja dla fanów strzelanek, którzy oczekują sieczki jak w trybie zombie w Call of Duty. W The Last of Us strzały przyciągają zarażonych i innych wrogów, a tego zdecydowanie chcemy uniknąć. Często lepiej jest atakować z ukrycia lub unikać walki.

Druga pozycja udostępniona w rozpisce PlayStation Plus to MLB The Show 19. Baseball nie jest najpopularniejszym sportem na świecie, ale może dlatego warto spróbować pograć w tę grę. Podobnie jak w przypadku wszystkich produkcji sportowych, pozycja na pewno nie spodoba się wszystkim.