Przypominamy o otwartej becie Ghost Recon: Wildlands

Daniel Klos | | Przeczytasz w 1 minutę

Dzień dobry misiaczki w to szare, smutne i cholernie zimne południe. Albo już popołudnie. Kiedy każdy z nas – tak, z całą naszą epiką włącznie – wygrzewa się w przytulnych miejscach pracy, branżunia nie śpi. Gwoli tego, przypominamy o otwartej becie Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands. Można ją pobrać już dziś. Zabawa zaczyna się 23 lutego a skończy 27 lutego. Kartele narkotykowe mają całe 4 dni aby nas w sobie rozkochać, co wy na to? Wyczekujecie premiery?

Ostatnia zamknięta beta gry była klejona na szybko. Pewne źródła szepczą, że sama gra ma wyglądać nieco inaczej. Mianowicie, aby dostać się do głowy konkretnego terenu kartelu narkotykowego będziemy zmuszeni przebrnąć przez kilku pomniejszych bossów. Wiążą się z tym setki godzin gameplayu zważywszy na ogromny teren działań. Pozostaje pytanie czy będą to setki wciągającej i dającej fan walki? Czy może niekończąca nie monotonia zabijająca w graczach resztki motywacji do kontynuowania. Pamiętajcie, najlepiej ciorać w ten tytuł przynajmniej z jednym znajomym. Internety nauczyły nas że randomowo dołączający gracze potrafią być kulą u nogi.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów