Dreams od studia Media Molecule ze zwiastunem premierowym!

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Studio Media Molecule odpowiedzialne m.in. za serię Little Big Planet udostępniło zwiastun premierowy swojej najnowszej produkcji, niesamowicie oryginalnego Dreams. W ten wyjątkowy tytuł znacznie rozszerzający kreatywne funkcje znane z poprzednich gier studia wyłącznie na konsoli PlayStation 4 będziemy mogli zagrać już jutro, 14 lutego.

Dreams będzie przede wszystkim ogromnie rozbudowanym narzędziem, w którym użytkownicy będą mogli stworzyć nawet pełnoprawne produkcje, o czym przekonaliśmy się już nie raz podczas beta testów gry. W kreatorze odwzorowany został m.in. pierwszy etap Final Fantasy VII: Remake oraz wyścigi przypominające pierwszego WipEouta. Tytuł otrzyma jednak również tryb fabularny, który pokaże nam, co dokładnie można robić za pomocą narzędzi dostępnych w grze, więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Premierowy zwiastun produkcji zobaczycie poniżej.

Dreams – Zwiastun premierowy:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów