Produkty z Call of Duty Black Ops 4 w wewnętrznej bazie danych GameStopu

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
Call Of Duty Black Ops 4

W zeszłym miesiącu krążyły plotki o tym, że tegoroczną edycją Call of Duty będzie Black Ops 4. Podczas gdy oficjalne ogłoszenie nadal nie nadeszło, pojawiły się nowe informacje, które zdają się potwierdzać fakt, że tegoroczną częścią kultowej już serii gier FPS, będzie właśnie czwarta odsłona Black Ops.

Charlie INTEL otrzymało ostatnio zdjęcia z wewnętrznej bazy danych GameStopu, w których widoczne są aukcje produktów z Call of Duty Black Ops 4, co jest niemal równoznaczne z potwierdzeniem gry.

Oficjalnej zapowiedzi jeszcze nie było, więc pomimo dość wiarygodnych informacji, musimy wszystko traktować z przymrużeniem oka, aż do oficjalnego potwierdzenia. Więcej informacji na dany temat możecie znaleźć tutaj.

Zeszłoroczna część Call of Duty, o podtytule World War II, przywróciła serię do wydarzeń historycznych, bez egzoszkieletów i biegania po ścianach, jak było to w kilku ostatnich częściach. Gra została przyjęta bardzo ciepło i choć nie jest doskonała, dla wielu fanów był to idealny powrót do dawnej formy serii.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów