Problemy z aktualizacją 6.0 dla PlayStation 4

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Playstation 4
PlayStation 4

PlayStation 4 doczekało się wczoraj oprogramowania w wersji 6.00, które na pierwszy rzut oka nie dodaje wiele nowości. Problem w tym, że wielu użytkowników skarży się na brak możliwości zaktualizowania konsoli za pomocą wbudowanej funkcji w systemie.

Błąd pojawia się w momencie, gdy chcemy pobrać aktualizację bezpośrednio na konsolę. W takiej sytuacji najlepiej połączyć się z siecią kablem Ethernetowym, ale równie dobrze można pobrać aktualizację ze strony Sony i umieścić ją na pamięci przenośnej.

Użytkownicy nie mogą pobrać aktualizacji lub jej zainstalować, co sprawia, że nie mają dostępu do usług sieciowych Sony i nie mogą grać ze znajomymi. Poza tym pojawiają się również błędy takie, jak SU-42118-6, CE-36329-3 i CE-30002-5.

Podobno każdy z błędów dotyczy starszych wersji oprogramowania, ale to tylko domysły użytkowników oficjalnego forum PlayStation.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów