Aktualizacja 6.0 oprogramowania PlayStation 4 już czeka na pobranie

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Już od lipca krążą w sieci pogłoski, że aktualizacja 6.0 do systemu konsoli PlayStation 4, wprowadzi małą rewolucję poprzez chociażby możliwość zmiany PlayStation ID czy rozgrywkę cross-platformową. Sony do testowania nowej dużej aktualizacji zaangażowało graczy, ale pełna lista wprowadzonych przez nią zmian wciąż była tajemnicą. Dzisiaj update 6.0 jest już dostępny, ale co ciekawe nie oferuje nic, prócz poprawy stabilności systemu.

Plik aktualizacji waży 447,4 MB i możecie go pobrać bezpośrednio na konsolę lub ręcznie ze strony Sony, jeżeli chcielibyście przeprowadzić aktualizację za pomocą Recovery Menu.

Co zatem z dużą aktualizacją? Być może Sony potrzebowało do jej wprowadzania jeszcze jednej łatki. Sytuacja jest jednak o tyle dziwna, że japońska firma zawsze kluczowe aktualizacje określała kolejnymi pełnymi cyframi. Dlaczego tym razem odstąpiła od tego zwyczaju?

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Abonament Xbox Live Gold za 1 zł https://t.co/hzQwnDciwH https://t.co/MRSwHbK9X4
Czarny Piątek w Xbox Store – poznaliśmy pierwsze gry objęte wyprzedażą https://t.co/E1TplDnp4H https://t.co/1SQFZYUEiL

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch