Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Probiusz nowym bohater w Heroes of the Storm

thumb 23123 default newsview

Wraz z najnowszą aktualizacją na publiczne serwery testowe Heroes of the Storm trafiła nowa postać. Probiusz (ang. Probius) pochodzi z uniwersum StarCraft II. Niestety nie będzie mógł on dosiadać żadnego z wierzchowców, ale jego bazowa szybkość będzie stale zwiększona o 10%. Dzięki akceleracji szybkość będziemy mogli zwiększyć o 50% na 5s. Według battle.net umiejętności i zdolności postaci prezentują się następująco:

Cecha Bohatera:

Probiusz przyzywa pylon, który wytwarza pole zasilające i zapewnia pole widzenia na obszarze wokół. Probiusz regeneruje manę wyłącznie w polu zasilającym (Aktywne mogą być maksymalnie 2 pylony).

Zdolności podstawowe:

IMPULS ZAKŁÓCAJĄCY – Probiusz wystrzeliwuje przed siebie impuls energii, który zadaje 150 pkt. obrażeń wszystkim przeciwnikom, których trafi. Jeśli impuls trafi w centrum Szczeliny Przesyłowej, doprowadzisz do jej wybuchu i zadasz dodatkowe obrażenia.

SZCZELINA PRZESYŁOWA – Probiusz otwiera w wyznaczonym miejscu niestabilną Szczelinę Przesyłową, której aktywacja zajmuje 1.25 sek. i która przez na 9 sek. spowalnia pobliskich przeciwników o 20% Aktywne Szczeliny Przesyłowe wybuchają przy kontakcie z Impulsem Zakłócającym i zadają 261 pkt. obrażeń pobliskim przeciwnikom.

DZIAŁO FOTONOWE – Probiusz przyzywa Działo Fotonowe, które zadaje 95 pkt. obrażeń na sekundę. Działa ono 11 sek. Działo musi zostać postawione w polu zasilającym i dezaktywuje się, jeśli nie jest zasilane przez żaden pylon.

Zdolności bohaterskie:

Advertisement. Scroll to continue reading.

PRZECIĄŻENIE PYLONÓW – Zwiększa rozmiar pól zasilających pylonów i udostępnia im możliwość atakowania przeciwników i zadawania 110 pkt. obrażeń na sekundę. Czas działania: 10 sek. Działanie pasywne: Pylony otrzymują stałe osłony o wartości 50% ich maksymalnej wartości zdrowia.

BRAMA NICOŚCI – Probiusz tworzy we wskazanym kierunku barierę z negatywnej energii, która działa przez 4 sek. Przeciwnicy, którzy jej dotkną, otrzymują 64 pkt. obrażeń na sekundę i zostają spowolnieni o 80%, dopóki mają kontakt z barierą.

Poniżej zapraszam do obejrzenia krótkiego traileru na temat najnowszego bohatera w grze Heroes of the Storm.

Probiusz – trailer

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Zobacz także...

PUBLICYSTYKA

Jeśli już zdążyliście wyjąć pochodnie, naostrzyć kołki i pożyczyć od dziadka widły, to stop! Nie szturmujcie siedziby redakcji, bo mnie tam nie ma. Musicie...

RECENZJE GIER

Bloober Team tuż po przewinięciu się napisów końcowych The Medium informuje, iż jest to ich największy i najambitniejszy projekt, w który włożyli całe swoje...

RECENZJE GIER

Nie minął jeszcze styczeń, a już dostaliśmy pretendenta do tytułu jednej z najciekawszych produkcji 2021 roku. Klasycznie, ów tytuł stworzyło dość małe studio z...

PC

Mówi się, że codziennie ukazuje się dziesiątki nowych gier. Przy takim ułatwieniu w publikowaniu, jakim jest Steam, jest to fizycznie niemożliwe, by sprawdzić je...

Advertisement