Overwatch – dobieranie ról i nowa postać już w grze

Blizzard nie przestaje rozwijać swojej produkcji

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Ogłoszona niedawno nowa postać – Sigma – oraz funkcja dobierania ról już jest w grze!

Dobieranie ról to świetna funkcja i nowość, której gracze zdecydowanie potrzebowali. Będzie ona występowała w Szybkiej grze oraz Rywalizacji. Na czym to polega? Przed rozpoczęciem meczu gracze będą mogli wybrać, w jaką rolę chcą się wcielić podczas rozgrywki – natarcia, tanka, czy wsparcia. Następnie system połączy w ekipę dwóch tanków, dwóch graczy wsparcia oraz dwóch natarcia, a po rozpoczęciu meczu każdy będzie mógł wybrać postacie z puli wybranej przez siebie roli. Po każdym meczu będziemy mieli możliwość zmiany swojej roli, dzięki czemu każdy powinien być usatysfakcjonowany, a nowi gracze bezproblemowo będą mogli wypróbować wszystkich bohaterów.

Overwatch – nasza recenzja produkcji

Sigma, nowa postać w grze, to piekielnie ekscentryczny tank, który w wyniku nieudanego eksperymentu zyskał zdolność kontrolowania grawitacji. Niestety, mężczyzna jest manipulowany przez Szpon i wykorzystywany jako żywa broń. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Sigmy, zajrzyjcie na oficjalną stronę postaci.

Film przedstawiający historię Sigmy

Film przybliżający postać nowego bohatera

Źródło: Informacja prasowa.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów