Prince of Persia: Piaski Czasu Remake – zwiastun i data premiery

Prince of Persia The Sands of Time e1599769467959

Jeśli czekacie na nową odsłonę Prince of Persia, to chyba się nie doczekacie. Ubisoft ma jednak coś co złagodzi ból.  Dzisiaj zapowiedziano Prince of Persia: Piaski Czasu Remake, odświeżoną wersję kultowej odsłony z 2003 roku. Ponownie więc będziemy mogli się wcielić w Księcia i wyrusz na wyprawę, aby ocalić królestwo przed zdradliwym Wezyrem.

Remake Prince of Persia: The Sands of Time to pierwszy całkowity remake Ubisoftu wyprodukowany przez Ubisoft Pune i Ubisoft Mumbai. W grze można znaleźć nowe podejście do walki, zagadki do rozwiązania oraz funkcję cofania czasu. Nowa wersja, wykonana przy użyciu nowoczesnej technologii dostosowanej do współczesnych systemów gier, zawiera również nowe ujęcia kamery i całkowicie odtworzone sekwencje. Gracze będą mieli również okazję zobaczyć, jak twórcy z Pune i Mumbaju wyobrażają sobie piękną Persję z IX wieku.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun odświeżonego klasyka. Trzeba przyznać, że materiał nieco zaskakuje. Otóż gra nie wygląda tak dobrze jak większość remaków, które ukazały się na nową generację, lecz jak tytuł z 2011 roku. Tak uwielbiana marka, chyba zasługuje na więcej.

Prince of Persia: Piaski Czasu Remake zadebiutuje 21 stycznia na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.