Prezent dla gracza konsolowego – akcesoria do konsoli PlayStation 4

Akcesoria do konsoli PlayStation 4

Święta już za niespełna dwa tygodnie i wielu z nas ma jeszcze rozterkę, co kupić na Święta swoim bliskim? Dzisiaj przedstawię najciekawsze akcesoria do konsoli PlayStation 4, z których każdy gracz będzie na pewno zadowolony.

Dodatkowy pad Sony Dualshock 4

Jeśli osoba, której chcesz kupić prezent lubi rozgrywkę ze znajomymi warto zastanowić się nad zakupem dodatkowego pada do PlayStation 4. Jest to podstawowe urządzenie potrzebne do używania konsoli. Pad dostępny jest w kilku kolorach: czarnym, niebieskim, czerwonym i białym. Oczywiście najbardziej popularny i najłatwiej dostępny jest ten pierwszy. Nie jest to najtańszy prezent, gdyż ceny zaczynają się od około 209 złotych. Zobacz, gdzie najtaniej kupisz Dualshock 4.

Sony stacja ładująca Dualshock 4

Jeśli ktoś ma już dodatkowe pady warto rozważyć zakup stacji ładującej Dualshock 4. Dzięki temu produktowi w łatwy sposób naładujemy pady bez potrzeby podpinania ich pod konsolę. Poza tym stacja dokująca jest ładnie wykonana i gamepady będą miały swoje własne miejsce. Ceny produktu rozpoczynają się od 110 złotych. Przegląd wszystkich ofert sprzedaży stacji dokującej Dualshock 4.

Stacja-dokujaca-PlayStation-4

Słuchawki bezprzewodowe Sony PS4 Wireless Stereo Headset 2.0

Sam posiadam ten produkt i jestem naprawdę z niego zadowolony. Słuchawki są świetnie wykonane, a w zestawie znajdziemy m.in. ładny pokrowiec do ich przewożenia. Nie są przeznaczone jedynie do PlayStation 4 i można spokojnie z nich słuchać muzykę czy rozmawiać na Skype za pomocą komputera. Czas pracy na baterii to około 8 godzin. Ładują się dość szybko. Dzięki nim inni domownicy nie są narażeni na hałasy wydobywające się wieczorami z telewizora. W czasie rozgrywki przez internet można  komunikować się przez nie z innymi graczami. Przegląd ofert Sony PS4 Wireless Stereo Headset 2.

Sony PS4 Wireless Stereo Headset 2.0

Hama hub 1:5 do Sony PS4

Jeśli osoba obdarowywana ma wiele akcesoriów do konsoli PlayStation 4, jak np. słuchawki, różdżki PS Move czy pady, warto przyjrzeć się produktowi firmy Hama. Jest to rozdzielacz USB, który w ładny sposób komponuje się z konsolą PS4. Sama konsola ma tylko dwa wyjścia USB, a za pomocą tego urządzeniu do dyspozycji będzie aż 5 USB, dzięki czemu bez problemu będzie można podłączyć kilka sprzętów na raz. Sklepy, gdzie można zakupić hub.

Hama USB PlayStation 4

Kierownica Thrustmaster T80 PS4

Jeśli ktoś jest fanem gier wyścigowych warto zakupić mu kierownicę Thrustmaster T80 przeznaczoną do konsoli PlayStation 4. Produkt posiada pedały gazu i hamulca. Zmiana biegów odbywa się za pomocą łopatek. Ceny kierownicy Thrustmaster T80.

Thrustmaster T80

Sony Playstation Camera

Kamera Sony do PS4 to oficjalne akcesorium przeznaczone do wykorzystania z konsolą nowej generacji PlayStation 4. Wyposażona w dwa obiektywy zapewnia znakomitą jakość obrazu i dźwięku w niemal każdych warunkach. Niestety obecnie nie ma zbyt dużo gier wykorzystujących w pełni kamerę. Warto rozważyć ten produkt jako prezent dla osób, które zamieszczają w sieci filmy ze swojej gry. Ceny kamery rozpoczynają się od 170 złotych.

Sony Kamera do Playstation 4

PlayStation Plus

PlayStation Plus jest dodatkową usługą abonamentową dla posiadaczy konsoli Sony. Wystarczy mieć jedną subskrypcję na konto nawet w sytuacji, gdy posiadamy kilka różnych konsol (PS4, PSV, PS3). Istnieją trzy możliwości zakupu subskrypcji: 1, 3 lub 12 miesięcy. Dzięki usłudze zyskujemy kilka dodatków:

PSPLUS Na konsoli PlayStation 4 możemy grać z innymi graczami przez Internet.
PSPLUS Co miesiąc posiadacze usługi otrzymują darmowe gry. Obecnie każda platforma PS4, PS3 i PSV dostaje po dwa tytuły (łącznie sześć).
PSPLUS Dodatkowe zniżki w PlayStation Store na zakup gier i dodatków.
PSPLUS Dysk internetowy – do przechowywania zapisów z gier.

Najbardziej opłacalne jest zakupienie usługi na cały rok (od 170 złotych). Jeśli nie chcemy wydawać tak dużo wersja na 90 dni można już kupić od 55 złotych.

PS-Plus

 Wszystko już ma? Kup uniwersalny prezent – Karta Playstation Network 100 zł

Jeśli nasz gracz konsolowy ma już wszystko i nic mu nie jest potrzebne warto kupić doładowanie do PlayStation Network w wysokości 100 zł. Osoba obdarowana będzie mogła wydać tę wirtualną walutę na zakup gier w wersji cyfrowej. Doładowania można kupić już od 90 złotych.