Premiera konsolowej wersji Two Point Hospital opóźniona

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.

Konsolowa wersja Two Point Hospital nie zadebiutuje na rynku w tym roku, jak pierwotnie planowano. Tytuł ma trafić do posiadaczy PlayStation 4, Xboksa One, a także Nintendo Switch w pierwszej połowie 2020 roku.

„Nasi fani od dłuższego czasu prosili o konsolową wersję naszej gry. Chcemy mieć pewność, że dostarczymy im produkt, który jest satysfakcjonującym produktem na każdej platformie” – wyjaśnił dyrektor studia, Mark Webley.

Webley ujawnił, że właśnie z tego powodu zespół Two Point Hospital Studios podjął decyzję o przełożeniu daty premiery na przyszły rok.

Wypowiedzi udzielił również inny przedstawiciel zespołu deweloperskiego, czyli Craig Laycock. Podkreślił on, że stworzenie gry symulacyjnej dla trzech różnych platform i sprawienie, aby na każdej z nich działała ona bez żadnych problemów, jest trudną „łamigłówką programistyczną”.

„Musimy rozłożyć grę na czynniki pierwsze i wymyślić, jak dostosować ją do danych platform. Zajmuje to sporo czasu. Okazuje się również, że należy pozbyć się także kilku mniejszych błędów” – dodał Laycock.

Przypomnijmy, że produkcja Two Point Studios zadebiutowała na rynku 30 sierpnia 2018 roku na komputerach osobistych.

„To świetna propozycja dla graczy szukających przyjemnej, spokojnej, relaksującej wręcz rozgrywki” – możemy przeczytać w naszej recenzji Two Point Hospital.

Źródło: https://gematsu.com/2019/10/two-point-hospital-for-ps4-xbox-one-and-switch-delayed-to-first-half-of-2020

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów