Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Premiera konsolowej wersji Two Point Hospital opóźniona

Konsolowa wersja Two Point Hospital nie zadebiutuje na rynku w tym roku, jak pierwotnie planowano. Tytuł ma trafić do posiadaczy PlayStation 4, Xboksa One, a także Nintendo Switch w pierwszej połowie 2020 roku.

„Nasi fani od dłuższego czasu prosili o konsolową wersję naszej gry. Chcemy mieć pewność, że dostarczymy im produkt, który jest satysfakcjonującym produktem na każdej platformie” – wyjaśnił dyrektor studia, Mark Webley.

Webley ujawnił, że właśnie z tego powodu zespół Two Point Hospital Studios podjął decyzję o przełożeniu daty premiery na przyszły rok.

Wypowiedzi udzielił również inny przedstawiciel zespołu deweloperskiego, czyli Craig Laycock. Podkreślił on, że stworzenie gry symulacyjnej dla trzech różnych platform i sprawienie, aby na każdej z nich działała ona bez żadnych problemów, jest trudną „łamigłówką programistyczną”.

„Musimy rozłożyć grę na czynniki pierwsze i wymyślić, jak dostosować ją do danych platform. Zajmuje to sporo czasu. Okazuje się również, że należy pozbyć się także kilku mniejszych błędów” – dodał Laycock.

Przypomnijmy, że produkcja Two Point Studios zadebiutowała na rynku 30 sierpnia 2018 roku na komputerach osobistych.

„To świetna propozycja dla graczy szukających przyjemnej, spokojnej, relaksującej wręcz rozgrywki” – możemy przeczytać w naszej recenzji Two Point Hospital.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

Advertisement