Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Premiera konsolowej wersji Two Point Hospital opóźniona

Two Point Hospital e1571862839573

Konsolowa wersja Two Point Hospital nie zadebiutuje na rynku w tym roku, jak pierwotnie planowano. Tytuł ma trafić do posiadaczy PlayStation 4, Xboksa One, a także Nintendo Switch w pierwszej połowie 2020 roku.

„Nasi fani od dłuższego czasu prosili o konsolową wersję naszej gry. Chcemy mieć pewność, że dostarczymy im produkt, który jest satysfakcjonującym produktem na każdej platformie” – wyjaśnił dyrektor studia, Mark Webley.

Webley ujawnił, że właśnie z tego powodu zespół Two Point Hospital Studios podjął decyzję o przełożeniu daty premiery na przyszły rok.

Wypowiedzi udzielił również inny przedstawiciel zespołu deweloperskiego, czyli Craig Laycock. Podkreślił on, że stworzenie gry symulacyjnej dla trzech różnych platform i sprawienie, aby na każdej z nich działała ona bez żadnych problemów, jest trudną „łamigłówką programistyczną”.

„Musimy rozłożyć grę na czynniki pierwsze i wymyślić, jak dostosować ją do danych platform. Zajmuje to sporo czasu. Okazuje się również, że należy pozbyć się także kilku mniejszych błędów” – dodał Laycock.

Przypomnijmy, że produkcja Two Point Studios zadebiutowała na rynku 30 sierpnia 2018 roku na komputerach osobistych.

„To świetna propozycja dla graczy szukających przyjemnej, spokojnej, relaksującej wręcz rozgrywki” – możemy przeczytać w naszej recenzji Two Point Hospital.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement