Premiera Crackdown 3 kolejny raz zostanie przesunięta

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
Crackdown 3
Crackdown 3

Już dwa źródła donoszą, że premiera Crackdown 3 kolejny raz zostanie przełożona. Informacja po raz pierwszy została podana przez portal Kotaku.

Produkcja Crackdown 3 po raz pierwszy została ujawniona w czasie targów E3 w 2014 roku. Pierwotnie gra miała się ukazać na konsoli Xbox One w 2016 roku. Premiera została jednak przesunięta na listopad 2017, a później na wiosnę 2018. Okazuje się jednak, że ten termin także nie jest osiągalny…

Według źródeł Kotaku premiera kolejny raz zostanie przesunięta tym razem na 2019 rok. Microsoft uważa, że deweloper musi mieć odpowiednią ilość czasu, aby wydać porządną grę. Na razie oczywiście te informacje nie zostały potwierdzone i trzeba je traktować jako plotki.

Do tego niedawno nagłe anulowanie zamówień przedpremierowych na Crackdown 3 w sklepie Amazon, sprawiło, że wielu graczy zaczęło się zastanawiać, czy nadchodząca hit na Xbox One i Windows 10 nie została anulowany. Na szczęście Adam Isgreen, dyrektor artystyczny Microsoft Studios uspokajał za pośrednictwem Twittera, że nic takiego nie miało miejsca. Plotki o anulowaniu Crackdown 3 zdementował również Aaron Greenberg, który podkreślił, że anulowanie zamówień na grę było podyktowane kwestiami technicznymi związanymi z modernizacją systemów Amazona.

Miejmy nadzieję, że dowiemy się czegoś więcej na temat Crackdown 3 w czasie konferencja Microsoftu na targach E3.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów