Crackdown 3 już dostępny w abonamencie Xbox Game Pass

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Crackdown 3
Crackdown 3

Debiutująca dzisiaj gra Crackdown 3, jest już dostępna dla abonentów usługi Xbox Game Pass. Nadszedł więc czas, by wcielić się w agenta o niezwykłych mocach i przywrócić porządek w świecie ogarniętym przez chaos i przestępczość.

Crackdown 3 pozwoli eksplorować futurystyczne miasto, biegając po dachach, pędząc po ulicami w zmieniającym kształt pojeździe i używając potężnych zdolności, by powstrzymać bezwzględne przestępcze imperium. Tytuł oferuje również rozwałkę w trybie współpracy i zupełnie nowy tryb wieloosobowy oparty o moc Chmury Microsoft Azure. Gra została ulepszona dla konsoli Xbox One X, oferując wsparcie dla technologii wyświetlania obrazu w rozdzielczości 4K oraz obsługę systemu HDR (High Dynamic Range).

Niestety pierwsze recenzje Crackdown 3 nie są zbyt optymistyczne i na Matacritic średnia Metascore wynosi obecnie 6.0, a ocena użytkowników zaledwie 3.5.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów