Premiera Battle Princess Madelyn opóźniona na PlayStation 4 i Nintendo Switch

| @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Jak informuje wydawca gry, studio Hound Picked Games, premiera Battle Princess Madelyn na konsole PlayStation 4 oraz Nintendo Switch zostanie opóźniona. Wersja na komputery osobiste z systemem Windows i Xbox One ma swoją premierę już dziś, zgodnie z początkowymi zapowiedziami.

Battle Princess Madelyn jest znane między innymi z tego, że było współtworzone przez siedmioletnie dziecko. Twórcy wystartowali również z kampanią na Kickstarterze, która zakończyła się – jak widać – pomyślnie. Tytuł miał początkowo trafić na wszystkie konsole obecnej generacji i PC dzisiaj, jednak przez pewne komplikacje premiera na najnowsze konsole z rodziny Sony i Nintendo została przesunięta na za tydzień.

Warto również wspomnieć, że gra zadebiutuje w przyszłym roku na konsole PlayStation Vita i Wii U. Czekacie na Battle Princess Madelyn? Na jakiej platformie macie zamiar zagrać? Dajcie znać w komentarzach.

Battle Princess Madelyn – zwiastun produkcji

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Tekken 7 – Negan z The Walking Dead i Julia trafią do gry jeszcze w tym miesiącu https://t.co/1ev08Of69D https://t.co/grNomDuPVz
Final Fantasy XV – Episode Ardyn z dokładną datą premiery, prolog w w formie anime już dostępny… https://t.co/eiHCtboPQg

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch