Battle Princess Madelyn – zobacz grę w akcji

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Battle Princess Madelyn
Battle Princess Madelyn

Causal Bit Games opublikowało krótkie wideo prezentujące tryb Arcade, będący wizytówką ich najnowszej produkcji. Trzeba przyznać, że rozgrywka prezentuje się nad wyraz dynamicznie i efektownie. Battle Princess Madelyn zostało ufundowane dzięki platformie kickstarter. Gra od kanadyjskiego studia Causal Bit Games jest platformerem akcji w czysto oldschoolowym stylu. Wcielamy się w niej w aspirującą „rycerkę” imieniem Madelyn. Dzielna wojowniczka ruszy w podróż, by uratować świat przed nikczemnym czarnoksiężnikiem. W swojej walce nie będzie jednak osamotniona, za towarzysza będzie miała psiego duszka Fritziego. Przemierzając ciekawie zaprojektowane lokacje, powrócimy do korzeni arcadowego gamingu. Oczywiście w grze nie zabraknie współczesnych, dodających animuszu rozwiązań. Na wyróżnienie z pewnością zasługuje ręcznie rysowana oprawa graficzna w stylu pixelart oraz fakt, że historia napisana została przez profesjonalnego autora literatury dziecięcej.

Battle Princess Madelyn – gameplay

Battle Princess Madelyn nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery ale wiemy, że gra ukaże się na: Xbox One, PlayStation 4, PS Vita, Nintendo Switch, Nintendo Wii U oraz PC.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów