Prace nad Diablo Immortal dobiegają końca – premiera gry jeszcze w tym roku

Diablo Immortal
Diablo Immortal

Po ogłoszeniu w listopadzie zeszłego roku gry Diablo Immortal, na Activision Blizzard jak i samą produkcję spadła fala krytyki. Gracze oczekiwali bowiem nowej, pełnoprawnej odsłony serii, a otrzymali zapowiedź gry na urządzenia mobilne. Twórcy jednak nie zniechęcają się, bo już nie raz byliśmy świadkami jak niechciane przed premierą projekty, osiągały komercyjny sukces po debiucie. Tak może być i tym razem.

Na samą premierą Diablo Immortal chyba nie będziemy musieli czekać zbyt długo. Yang Zhaoxuan, dyrektor finansowy NetEase, studia odpowiedzialnego za grę, podczas konferencji dla analityków finansowych zdradził, że prace nad mobilnym Diablo dobiegają końca i gra zadebiutuje jeszcze w tym roku. Yang nie chciał ujawnić więcej szczegółów, a z pytaniami o dokładny harmonogram wydawniczy kierował bezpośrednio do Activision Blizzard.

Sam wydawca nie ma ostatnio dobrej prasy, głównie za sprawą masowych zwolnień. Pojawiły się spekulacje, że nieciekawa sytuacja wokół firmy może mięć wpływ na kalendarz dystrybucji wszystkich dużych projektów. Diablo Immortal najwidoczniej temu zaprzecza.


Źródło: https://www.dualshockers.com/diablo-immortal-launch-date-ios-android/