Poznaliśmy sierpniową ofertę PS Plus!

ps plus

Sony ujawniło dzisiaj ofertę na sierpień w ramach abonamentu PlayStation Plus. Japońska firma w tym miesiącu udostępniła graczom dwie produkcje – Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered oraz Fall Guys: Ultimate Knockout.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered to, jak sama nazwa wskazuje, remaster trybu kampanii jednego z FPS-owych klasyków. Drugi Modern Warfare to według wielu najlepsza odsłona serii – gracze zatem powinni być zadowoleni.

Fall Guys: Ultimate Knockout to produkcja, która nie miała jeszcze swojej premiery – posiadacze PS Plusa otrzymają więc świeżynkę. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Mediatonic, wydawcą za to jest Devolver Digital. Jak możemy przeczytać na stronie PlayStation:

Przetrwaj serię cudacznych wyzwań i zostań zwycięzcą tej kolorowej, 100-osobowej gry dla wielu graczy.

Sprawdź swoją wytrzymałość w bezlitosnych kooperacyjnych wyzwaniach, w których wszystko jest dozwolone. Tylko jedna drużyna może przejść do kolejnej rundy. Wyginaj się, odbijaj i rozbijaj, pokonując zabawne przeszkody — od przebijania się przez drzwi przez jazdę na gigantycznej deskorolce po ściganie się na szczyty gór nafaszerowanych pułapkami.