Poznaliśmy popremierową zawartość do Assassin’s Creed Origins

Assassin's Creed Origins
Assassin's Creed Origins

Po premierze Assassin’s Creed Origins, twórcy planują jeszcze przez kilka miesięcy wspierać swoją produkcję dodatkami. Ubisoft ujawnił dzisiaj szczegóły dotyczące darmowej i płatnej zawartości, z którymi możecie się zapoznać poniżej.

Zawartość bezpłatna do Assassin’s Creed Origins:

  • The Trials of the Gods: specjalny tryb w którym gracze zmierzą się z egipskimi bóstwami by toczyć zaciekłe pojedynki. Pokonanie przeciwnika przyniesie unikatowe przedmioty. Tryb zadebiutuje w 15 dni po premierze gry.
  • The Nomad’s Bazaar: w grze pojawi się wędrowny kupiec oferujący graczom codzienne zadania do wykonania. Ich wykonanie będzie owocować specjalnymi nagrodami. Opcja będzie dostępna na premierę gry.
  • Photo Mode: specjlany tryb dla miłośników pięknych widoków. Gracze będą mogli komponować własne zdjęcia starając się uchwycić piękno egipskiego świata gry. Tryb uruchomiony zostanie na premierę gry.
  • Horde Mode: wyzwanie polegające na mierzeniu się z kolejnymi falami przeciwników na arenie gladiatorów. Gracze będą mogli rzucać wyzwania swoim znajomym. Premiera trybu – początek 2018 roku.
  • Discovery Tour: tryb edukacyjny zawita do gry także na początku 2018 roku i przekształci Assassin’s Creed Origins w przewodnik po starożytnym świecie Egiptu. Pozbawiony przemocy, wątków fabularnych oraz ograniczeń czasowych, pozwoli graczom na lepsze poznanie zwyczajów oraz historii pradawnego świata.

Zawartość płatnej przepustki sezonowej do Assassin’s Creed Origins:

  • DLC 1 – The Hidden Ones: pierwszy fabularny dodatek w którym poznamy losy bractwa asasynów w kilka lat po zakończeniu głównej opowieści Assassin’s Creed Origins. Zmierzymy się w nim z rzymskimi okupantami Egiptu. Dodatek ukaże się w sprzedaży w styczniu 2018 roku.
  • DLC2 – The Curse of the Pharaohs: w wyniku klątwy na drodze asasyna staną bóstwa i faraonowie wywodzący się z egipskiej mitologi. Graczy czeka nie tylko walka, ale i możliwość rozwikładnia zagadki klątwy. Premiera w marcu 2018 roku.
  • Pakiet rzymskiego centuriona oraz pakiet horusa: dwa wyjątkowe dodatki oferujące nowe przedmioty, bronie oraz asasyńskie stroje.
  • Pakiet waluty w grze (500 kredytów helix)
  • Wyjątkową broń – Calamity Blade.

Gra Assassin’s Creed Origins zadebiutuje 27 października w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Season Pass stanowi część edycji Gold, ale można go także zakupić oddzielnie.