Poznaliśmy oficjalną datę premiery Detroit: Become Human

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Detroit Become Human
Detroit Become Human

W końcu poznaliśmy datę premiery Detroit: Become Human, jednego z największych i najbardziej kontrowersyjnych tytułów na wyłączność dla konsoli PlayStation 4. Najnowsza produkcja studia Quantic Dream, znanego między innymi z takich hitów na PlayStation 3 jak Heavy Rain i Beyond: Dwie dusze, czy wcześniejszy Fahrenheit, zadebiutuje 25 maja wyłącznie na PlayStation 4.

Gra Detroit: Become Human jest zapowiadana jako najbardziej dojrzała i zaawansowana graficznie produkcja w dorobku Davida Cage’a. Nie zabraknie w niej trudnych i kontrowersyjnych wyborów moralnych, których skutki mogą okazać się tragiczne dla bohatera i ludzi z jego otoczenia.

W grze wcielimy się między innymi w Karę, androida, który zmaga się z poczuciem wyalienowania i pustki. Dziewczyna odczuwa tak jak żywa istota, dlatego pragnie by ją i jej podobnych traktowano na tych samych zasadach co istoty ludzkie.

Detroit: Become Human – okładka i zrzuty ekranu

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2018/03/01/detroit-become-human-launches-may-25/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów