Poznaliśmy gry z oferty PlayStation Plus październik 2018? (Plotka)

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Zawartość w ramach płatnej subskrypcji PlayStation Plus jest zazwyczaj ogłaszana w ostatnią środę miesiąca. W tym miesiącu dostaliśmy Destiny 2 i God of War III Remastered. Jesteście ciekawi co Sony szykuje na październik?

Według wycieku informacji,  przyszłym miesiącu mamy dostać Nioh i Diablo 3 Eternal Collection. Informacja ta oczywiście nie jest oficjalnie potwierdzona i  równie dobrz,e ktoś mógł własnoręcznie przygotować grafikę pokazującą ikonę PS Plus obok obu gier.

Nowa zawartość płatnej subskrypcji będzie znana 26 września i zazwyczaj jest dostępna w pierwszy wtorek kolejnego miesiąca. Postaramy się zaktualizować artykuł w momencie oficjalnego ogłoszenia październikowej rozpiski PlayStation Plus.

Playstation Plus October 2018 Games 768x576

Japończycy pytali ostatnio ankietowanych o gry i samą usługę, więc niedługo mogą pojawić się zmiany. Ponadto w sieci pojawiły się głosy, że japoński koncern planuje poprawić infrastrukturę sieciową i PlayStation Plus wraz z wydaniem PlayStation 5.

W tej chwili możecie grać w Destiny 2 i God of War 3 Remastered. Obie pozycje mogą umilić wam oczekiwanie na kolejne gry.

Jak myślicie, Diablo III Eternal Collection i Nioh pojawią się w przyszłej ofercie PlayStation Plus?

Źródło: https://www.psu.com/news/playstation-plus-october-2018-games/

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki w komentarzach
1 Odpowiedz na wątek
0 Followers
 
Najpopularniejsze komentarze
Najlepiej oceniane komentarze
2 Comment authors
FAKERaikou Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Raikou
Gość
Raikou

Fake jak nic

FAKE
Gość
FAKE

jak nic. diablo ma pojawić się na switchu. Nie daliby go teraz za darmo.

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów