Poznaliśmy gry z oferty PlayStation Plus październik 2018? (Plotka)

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Zawartość w ramach płatnej subskrypcji PlayStation Plus jest zazwyczaj ogłaszana w ostatnią środę miesiąca. W tym miesiącu dostaliśmy Destiny 2 i God of War III Remastered. Jesteście ciekawi co Sony szykuje na październik?

Według wycieku informacji,  przyszłym miesiącu mamy dostać Nioh i Diablo 3 Eternal Collection. Informacja ta oczywiście nie jest oficjalnie potwierdzona i  równie dobrz,e ktoś mógł własnoręcznie przygotować grafikę pokazującą ikonę PS Plus obok obu gier.

Nowa zawartość płatnej subskrypcji będzie znana 26 września i zazwyczaj jest dostępna w pierwszy wtorek kolejnego miesiąca. Postaramy się zaktualizować artykuł w momencie oficjalnego ogłoszenia październikowej rozpiski PlayStation Plus.

Playstation Plus October 2018 Games 768x576

Japończycy pytali ostatnio ankietowanych o gry i samą usługę, więc niedługo mogą pojawić się zmiany. Ponadto w sieci pojawiły się głosy, że japoński koncern planuje poprawić infrastrukturę sieciową i PlayStation Plus wraz z wydaniem PlayStation 5.

W tej chwili możecie grać w Destiny 2 i God of War 3 Remastered. Obie pozycje mogą umilić wam oczekiwanie na kolejne gry.

Jak myślicie, Diablo III Eternal Collection i Nioh pojawią się w przyszłej ofercie PlayStation Plus?

Źródło: https://www.psu.com/news/playstation-plus-october-2018-games/

Dyskusja

Komentarzy ( 2 )

  1. Raikou pisze:

    Fake jak nic

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów