Poznaliśmy datę zachodniej premiery gry Judgment

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Judgment
Judgment

Tak to już jest w przypadku produkcji studia Ryu Ga Gotoku, że gracze na Zachodzie muszą na ich premierę czekać znacznie dłużej niż w Japonii. W przypadku Judgment, najnowszego tytułu twórców serii Yakuza, okres oczekiwania nie będzie aż tak strasznie długi. Gra pierwotnie zadebiutowała w Kraju Kwitnącej Wiśni 13 grudnia zeszłego roku, a 25 czerwca ma być dostępna w Europie.

Czerwcowa premiera nie powinna być jednak wielkim zaskoczeniem, gdyż już w grudniu zapowiadano, że gra pojawi się latem na rynku zachodnim, ale niewielu sądziło, że stanie się to na jego samym początku.

Akcja tytułu osadzona jest w Kamurocho, czyli fikcyjnym odpowiedniku tokijskiej dzielnicy Kabukicho. Głównym bohaterem jest Takayuki Yagami, były prawnik. Protagonista jest bardzo zaniepokojony przerażającą serią zabójstw, które mają miejsce w mieście. Policja uważa, że to zwykła wojna gangów, lecz Yagamiemu nie daje to spokoju i rozpoczyna prywatne śledztwo.

Judgment będzie dostępne wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów