Judgment od twórców Yakuzy z premierowym zwiastunem

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Judgment
Judgment

Sega udostępniła premierowy zwiastum Judgment od studia Ryu ga Gotoku, twórców Yakuzy, które właśnie dzisiaj zadebiutowało na konsoli PlayStation 4. Na materiale załączonym poniżej będziecie mogli zobaczyć wszystkie najważniejsze elementy produkcji. Dynamiczną walkę, fabularne cutscenki oraz zupełnie nowe mechaniki wynikające z detektywistycznego charakteru gry.

Akcja Judgment osadzona jest w Kamurocho, czyli fikcyjnym odpowiedniku tokijskiej dzielnicy Kabukicho. Głównym bohaterem jest Takayuki Yagami, były prawnik. Protagonista jest bardzo zaniepokojony przerażającą serią zabójstw, które mają miejsce w mieście. Policja uważa, że to zwykła wojna gangów, lecz Yagamiemu nie daje to spokoju i rozpoczyna prywatne śledztwo.

W serwisie opencritic Judgment może pochwalić się średnią ocen na poziomie 82/100. Najnowszy zwiastun zobaczycie poniżej.

Judgment – Zwiastun premierowy:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów