Poznaliśmy datę wydania Ghost of Tsushima?

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Ghost Of Tsushima
Ghost Of Tsushima

Ghost of Tsushima to jedna z ciekawszych produkcji zaprezentowanych w zeszłym roku  podczas targów E3 w Los Angeles. Do tej pory nie znaliśmy daty wydania, ale sklep Spelbutiken postanowił ją ujawnić.

Ghost of Tsushima widnieje w sklepie Spelbutiken jako gra dla PlayStation 4 i niezapowiedzianej jeszcze przyszłej generacji. Data premiery jest ustalona na 30 sierpnia bieżącego roku. Ostatni piątek wakacji to dość charakterystyczny termin, gdyż  to właśnie wtedy wielu wydawców decyduje się na premierę swoich  tytułów. Gdyby było to jedynie ogłoszenie z wstępną datą premiery, przypadałaby ona na 31 sierpnia, a to już sobota.

W pierwszej połowie tego roku pojawią się takie tytuły ekskluzywne na konsole Sony jak Days Gone i Dreams, czym japońska firm zaskoczy nas jesienią i zimą? Premiera Death Stranding jest raczej mało prawdopodobna, ale debiut Ghost of Tsushima lub nowe The Last of Us to całkiem realny scenariusz.

PlayStation w tym roku odpuszcza po raz pierwszy w historii targi E3. Może to mieć związek z planowaną zapowiedzą kolejnego PlayStation, ale nim nowa konsola pojawi się na rynku, Sony musi umilić graczom czas oczekiwania.

Źródło: i niezpowiedzisanej

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów