Poznaliśmy datę premiery Wolfenstein: Youngblood. Jest też nowy zwiastun

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Wolfenstein Youngblood
Wolfenstein Youngblood

Bethesda ogłosiła dzisiaj datę premiery najnowszej odsłony kultowej serii Wolfenstein. Youngblood zadebiutuje latem bieżącego roku na czterech bieżących platformach.

Akcja Wolfenstein: Youngblood rozgrywać się będzie w alternatywnej rzeczywistości lat 80. ubiegłego wieku. Tym razem główną rolę będą odgrywały siostry Jess oraz Soph, które wyruszą swojemu ojcu na pomoc do okupowanego przez nazistów Paryża. Co ważne, ojcem dziewczyn jest główny protagonista cyklu – B.J. Blazkowicz.

Youngblood będzie pierwszą odsłoną w historii cyklu, której akcja ulokowana została w wielkiej otwartej lokacji. Grę będzie można przejść samotnie lub w dwuosobowej kooperacji.

Wolfenstein: Youngblood zadebiutuje 26 lipca na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch i została wyceniona na 30 dolarów, czyli około 115 zł.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów