Poznaliśmy datę premiery Genesis: Alpha One. To może być zaskoczenie roku!

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Genesis Alpha One
Genesis Alpha One

Podczas PC Gaming Show, które odbyło się w Los Angeles w ramach tragów E3, wydawca Team17 oraz niemiecki deweloper Radiation Blue, ujawnili datę premiery kosmicznej strzelanki Genesis: Alpha One.

Produkcja ukaże się 4 września 2018 roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz na komputerach PC. Genesis: Alpha One łączy mechanikę roguelike z podróżami kosmicznymi i szybką akcją z perspektywy pierwszej osoby. W grze wcielmy się w pioniera międzygwiezdnego, który w niedalekiej przyszłości spustoszonej przez wojny oraz skorumpowane reżimy, wyrusza w podróż mającą na celu ratowanie ludzkości. Jako Kapitan statku kosmicznego Genesis, musimy zadbać o odpowiednie zarządzanie nim oraz eksplorujemy galaktykę w poszukiwaniu zasobów i interesujących nowych form życia.

Zwiastun Genesis: Alpha One

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Metro Exodus – grafiki prezentujące postacie i potwory https://t.co/vLquMzNjX1 https://t.co/kFi61YuWiW
Fabularny zwiastun Far Cry New Dawn https://t.co/Dltgz62MBN https://t.co/M06xMFXGxq

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch