Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Szczegółowe informacje na temat Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Podczas konferencji Microsoftu poprzedzającej targi E3 2018, mogliśmy zobaczyć pierwszy od pięciu lat zwiastun gry Cyberpunk 2077. Po jego prezentacji wciąż o grze wiedzieliśmy niewiele. Jednak w trakcie trwania imprezy CD Projekt RED w końcu podzieliło sporą ilością konkretów, które można było wyłapać na zamkniętym pokazie gry.

Tak jak w grach RPG zazwyczaj bywa, w nowej produkcji twórców Wiedźmina, będziemy mogli przed rozgrywką zdecydować o płci bohatera oraz jego wyglądzie. Deweloperzy zapewniają, że narzędzie do personalizacji postaci będzie rozbudowane i pozwoli graczom na dużą swobodę. Protagonista będzie nosił imię V, a jego życiorys, który wybierzmy mu z pośród kilku dostępnych, będzie miał wpływ na sposób postrzegania jego osoby przez postacie spotkane w grze. V będzie najemnikiem, a jego głównym zadaniem będzie realizacja zleceń. Nie wszystkich będziemy musieli się podjąć i warto omijać te, których realizacja będzie miała nieodpowiedni wpływ na przebieg obranego przez nas sposobu rozgrywki.

Cyberpunk 2077 (2)

W grze nie zabraknie też rozwoju postaci. Nie będzie on klasycznie podzielony na przypisane od początku klasy postaci, lecz sami zdecydujemy, z których umiejętności z trzech klas znanych z oryginału, będzie dysponował nasz protagonista.

Cyberpunk 2077 będzie grą z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Twórcy jednak unikają określenia FPS, gdyż strzelanie nie będzie głównym elementem mechaniki gry. Ale spokojnie, w Cyberpunk 2077 potyczek  nie zabraknie, a bohater będzie dysponował arsenałem w postaci trzech gatunków broni.

Cyberpunk 2077

W grze trafimy do wielkiej amerykańskiej metropolii o nazwie Night City. Miasto podzielone zostało na sześć dzielnic zróżnicowanych pod względem wyglądu . Jedne dzielnice będą miały charakter biznesowe inne będą zdominowane przez gangi. Osoby, które narzekały, że miasto w zwiastunie wygląda za mało cyberpunkowo, powinny spać spokojnie. Gra będzie posiadała cykl dnia i nocy oraz dynamicznie zmieniająca się pogodę, tak więc nie zabraknie dystopijnych klimatów.

Cyberpunk 2077 (3)

Warto dodać, że po mieście będziemy przemieszczać się futurystycznym autem. Podczas podróży pojazdem kamera przejdzie automatycznie w tryb TPP. W grze wiele budynków będzie otwartych co umożliwi ich swobodną eksploracje.

Nie znamy jeszcze daty premiery Cyberpunk 2077, wiemy jedynie, że  gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

XSX

W serwisie VentureBeat ukazał się artykuł Jeffa Grubba, w którym autor wyjaśnia dlaczego akcjonariusze spółki Zenimax oddali firmę w ręce giganta z Redmond. Według...

RECENZJE GIER

Na przestrzeni lat recenzowaliśmy na naszym portalu wiele gier korzystających z licencji szerokiego uniwersum Warhammera. Zdarzały się wciągające i świetnie zrealizowane strategie jak cykl...

RECENZJE GIER

Klasyka się nie starzeje – całkowicie zgadzam się tym stwierdzeniem. Miałem okazję przekonać się o tym po raz kolejny, kiedy wpadł mi w ręce...

RECENZJE GIER

Wychowałem się na rajdach. Choć po moich umiejętnościach tego nie widać, w kolejnych odsłonach Colin McRae Rally spędziłem dziesiątki, o ile nie setki godzin....

Advertisement