Poznaliśmy datę premiery Crysis Remastered Trilogy

Crysis Remastered Trilogy
Crysis Remastered Trilogy

Crytek ogłosił dziś, że Crysis Remastered Trilogy, znakomity pakiet zremasterowanych kampanii dla pojedynczego gracza z gier CrysisCrysis 2 oraz Crysis 3, będzie dostępny już od 15 października. Fani serii będą mogli także osobno kupić Crysis 2 Remastered i Crysis 3 Remastered cyfrowo tego samego dnia.

Crysis Remastered Trilogy otrzyma pudełkowe wydanie na platformy PlayStation i Xbox. Nintendo Switch będzie mieć osobne, fizyczne wydania zremasterowanych gier Crysis 1, 2 i 3, z możliwością zdobycia bonusowej, ekskluzywnej karty z grafiką w każdym z nich. Crysis Remastered na NSW ukaże się już 28 września tego roku. Dodatkowo, dwadzieścia kart z grafikami zostanie ponumerowanych i podpisanych przez członków zespołu i umieszczonych losowo w kopiach premierowych gier na każdą z platform.

Trylogia Crysis dostarczy nam gry zoptymalizowane i ulepszone pod kątem konsol nowej generacji. Oryginalna seria była odtwarzana na konsolach w rozdzielczości 720p i 30 klatkach na sekundę. Teraz, na Xbox Series X i PlayStation 5, Crysis odtwarza się w dynamicznej rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Oprócz znacznego wzrostu wydajności, Crysis Remastered Trilogy oferuje także ulepszone oświetlenie i postacie, broń, a także tekstury w wysokiej rozdzielczości zapewniające krystalicznie czysty obraz.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun, na którym porównano wersje z konsoli Xbox 360 i Xbox Series X.


Źródło: Informacja prasowa