Crysis Remastered Trilogy już zadebiutował na konsolach PlayStation i Xbox

Crysis Remastered Trilogy
Crysis Remastered Trilogy

Crytek wraz z Saber Interactive i Koch Media świętują dziś premierę Crysis Remastered Trilogy, kolekcji zawierającej remastery gier CrysisCrysis 2 i Crysis 3. Trylogia zawierająca kampanie dla pojedynczego gracza, jest już dostępna w sprzedaży w polskiej wersji językowej na konsolach PlayStation i Xbox.

Każda z trzech części legendarnej serii została zoptymalizowana i ulepszona do współczesnych standardów. Oryginalna seria była odtwarzana w rozdzielczości 720p w 30 klatkach na sekundę. Obecnie na Xbox Series X i PlayStation 5, Crysis odtwarza się w rozdzielczości od 1080p do 4K przy 60 klatkach na sekundę. Dzięki systemowi dynamicznej rozdzielczości, gry oferują doskonałą wydajność na współczesnych platformach.

Crysis Remastered Trilogy na PlayStation 4 i Xbox One jest od dziś dostępne w sprzedaży w polskiej wersji językowej (C1 – napisy, C2 i 3 – napisy i dubbing). Poza grami na fizycznych nośnikach wydania te zawierają ekskluzywną kartę z grafiką – przedmiot kolekcjonerski dla fanów serii.