Powstaje nowa odsłona Sakura Wars

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

SEGA FES 2018 zaowocowało także zapowiedzią nowej odsłony Sakura Wars, taktycznego SRPG-a od studia Red Entertainment. Ostatnią ze zlokalizowanych części serii było Sakura Wars: So Long, My Love, wydane na Zachodzie w 2010 roku na PlayStation 2 i Nintendo Wii, więc istnieje szansa, że tytuł zadebiutuje również poza granicami Japonii.

Na ten moment Sega zdradziła tylko, że akcja gry będzie rozgrywać się w Tokio podczas ery Taisho w 1929 r. Nowa odsłona Sakura Wars najprawdopodobniej zadebiutuje w przyszłym roku, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że projekt znajduje się aktualnie w bardzo wczesnej fazie produkcji.

Zwiastun Sakura Wars: So Long, My Love:

Źródło: https://gematsu.com/2018/04/new-sakura-wars-game-announced

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Marvel’s Spider-Man i Shadow of the Tomb Raider wciąż na szczycie listy sprzedaży - https://t.co/6bQmDMe1ZN https://t.co/HCVJpcGn2z
Premiery gier – PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch – 24-30 września - https://t.co/rNUXGnyUXk https://t.co/EOLMt2IP0w

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch