Sakura Wars na PlayStation 4 ze zwiastunem fabularnym

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Sega udostępniła dzisiaj fabularny zwiastun Sakura Wars, które już 28 kwietnia zadebiutuje na konsoli PlayStation 4. Akcja gry będzie rozgrywać się w Tokio podczas ery Taisho w 1929 r. Całość zostanie okraszona sporą dawką steampunku, dzięki czemu możemy liczyć na naprawdę oryginalny klimat. Ostatnią ze zlokalizowanych części serii było Sakura Wars: So Long, My Love, wydane na Zachodzie w 2010 roku na PlayStation 2 i Nintendo Wii.

Najnowsza odsłona cyklu odejdzie od korzeni serii, oferując tym razem Action RPG-a z krwi i kości. W akcji grę możecie sprawdzić już teraz, dzięki darmowej wersji demonstracyjnej, która od dłuższego czasu jest dostępna w japońskim PlayStation Store. Znajdziecie ją pod tym linkiem (do pobrania wymagane jest japońskie konto PSN).

Sakura Wars – Zwiastun fabularny:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów