Postapokaliptyczne Infected Shelter wkrótce wyląduje na Steam

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Infected Shelter
Infected Shelter

O Infected Shelter informowaliśmy was podczas zeszłorocznego Game Connection Europe. Twórcy, studio Dark Blue Games poinformowało, że Infected Shelter już wkrótce zadebiutuje na Steam. Na razie w ramach usługi Early Access. Finalnej premiery powinniśmy doczekać się w czwartym kwartale tego roku, a gra trafi dodatkowo na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy trailer, przygotowany z okazji  PAX East 2019.

Infected Shelter – trailer

Infected Shelter to brutalna postapokaliptyczna gra roguelike, będąca swoistym miksem gatunków. Produkcja zaoferuje tryb dla jednego gracza oraz możliwość rozgrywki w lokalnej kooperacji do czterech graczy. Twórcy nie kryją, że podczas tworzenia swojego projektu inspirowali się takimi tytułami jak Castle Crashers, Rouge Legacy, Binding of Isaac oraz Dead Cells.

Każda kolejna rozgrywka w Infected Shelter będzie dostarczać graczom losowo generowane treści. Przedzierając się przez zastępy zainfekowanych wrogów, będziemy mogli mogli zdobyć ponad 150 różnych ulepszeń. Co ciekawe, po zgonie nie stracimy odblokowanych podczas rozgrywki broni, umiejętności i elementów pancerza, co znacząco zmienia obraz kolejnej gry.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów